Najgorsi notariusze w 2017 r.

Większość notariuszy głównie martwi się o swoją pracę i upewnia się, że wszystko jest dokładne i profesjonalnie wykonane.
Niestety, niektórzy notariusze nie zdają się zdawać sobie sprawy, że pełnią funkcję publiczną, a gdy robią coś głupiego, trafia to do wiadomości. Polecamy artykuł https://www.notarialny.com.pl/. Pamiętaj o tym, ponieważ Twoja reputacja jest na bieżąco, zarówno w pracy, jak i nawet wtedy, gdy nie pracujesz.

Nie wymieniamy tutaj nazwisk, ale oto piątka najgorszych notariuszy z 2017 roku.


1.Oboje są z Luizjany. Oboje byli notariuszami będącymi właścicielami spółek z prawem własności i zostali aresztowani za sprzedaż podrobionych praw jazdy.
Mężczyzna rzekomo sprzedał ponad 400 fałszywych praw jazdy za pośrednictwem dwóch filii w swoim tytule i działalności notarialnej. Uzyskał dostęp do i wydrukował to, co wydawało się prawdziwymi licencjami. Został oskarżony o 420 przypadków oszustwa komputerowego i fałszowania zapisów.
Kobieta została aresztowana za sprzedaż podrobionych praw jazdy w ramach swojej działalności. Policja znalazła ją po tym, jak wyciągnęli kogoś, kto miał jedną z jej fałszywych licencji. Sprawdź https://www.enotariusz.katowice.pl/6-bledow-notarialnych-ktore-prowadza-do-straty-klientow/. Kiedy policja wtargnęła do jej firmy, znaleźli wszystkie maszyny i materiały, aby stworzyć setki kolejnych praw jazdy.
2.We wrześniu notariusz w San Diego został oskarżony o oszustwo i kradzież tożsamości. W ramach masowego oszustwa na rynku nieruchomości, które pochłonęło około 50 milionów dolarów od inwestorów, ona i jej partner sprzedali te same nieruchomości w kółko fałszywym nabywcom. Następnie stworzyli fałszywą dokumentację wykazującą, że pożyczki zostały spłacone. Następnie stworzyli nowych fałszywych nabywców i przeszli przez cały proces ponownie.
Oskarżono ją również o zniszczenie dowodów dotyczących tej praktyki. To jej partner wziął większość winy na siebie, a jego zdjęcie było głównym w krążących wiadomościach.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy jak dotąd

    Zostaw odpowiedź