Jak zagraniczni nabywcy nieruchomości wpływają na przeprowadzki?

Wzrost liczby zagranicznych nabywców nieruchomości i emigrantów w Wielkiej Brytanii ma duży wpływ na branżę przeprowadzek. Obsługiwane noclegi cieszą się coraz większą popularnością, pozostawiając wiele firm przeprowadzkowych bez możliwości uzyskania przychodów z przeprowadzek międzynarodowych na dużą skalę, ale z pewnością bardziej płynny rynek nieruchomości ma swoje zalety?

Rośnie liczba obsługiwanych miejsc noclegowych, wynajętych już w pełni umeblowanych. W 2013 roku został uznany za oficjalny sektor rynku nieruchomości, a raport firmy Savills z 2013 roku przewiduje nawet, że do 2018 roku branża ta może się potroić. Przydatny link http://www.movers24.com.pl/. Najczęściej jako jedna sypialnia lub dwie sypialnie, serwisowane zakwaterowanie zapewnia wszystkie udogodnienia w domu bez przeprowadzki i kłopotów. Wiele z nich posiada nawet recepcję.

Ten rodzaj zakwaterowania koncentruje się głównie na międzynarodowych podróżnych biznesowych, oferując wynajem krótko- lub długoterminowy, więc nie jest zaskoczeniem, że staje się popularny. Ale co to oznacza dla przemysłu przeprowadzek? Sprawdź http://www.przeprowadzkionline.com.pl/przeprowadzka/przeprowadzka-10-przedmiotow-najbardziej-narazonych-na-uszkodzenie/.

Cóż, to nie jest dobra wiadomość.

Bez konieczności transportu mebli i ogólnych artykułów gospodarstwa domowego, miejsca pracy dostępne u zagranicznych nabywców i najemców nieruchomości stały się znacznie mniejsze. W wielu przypadkach, jeśli zagraniczny kupiec przynosi tylko gołe rzeczy w walizce, firma przeprowadzkowa nie jest nawet potrzebna.

Jednak, mimo że korzystanie z obsługiwanych miejsc noclegowych rośnie, nie każdy zagraniczny nabywca z nich korzysta. Wraz ze wzrostem kosztów transportu na głównych liniach żeglugowych, który wszedł w życie z dniem 1 marca 2014 r., liczba miejsc pracy związanych z przeprowadzkami wzrosła głównie pod względem cen. Przedsiębiorstwa przeprowadzkowe mają tu dwie możliwości: utrzymać ogólne ceny na niskim poziomie i wchłonąć wzrost jako deficyt zysku lub zwiększyć koszty przeprowadzki. Korzyści i wady są całkowicie zależne od poszczególnych firm.

Jednakże w większości przypadków przemysł przeprowadzek stoi w obliczu wzrostu działalności tych nowych zagranicznych nabywców. Coraz więcej kupuje nieruchomości, nie tylko po wysokich cenach w Londynie, ale po niższych cenach w innych częściach kraju. Agenci nieruchomości w Wielkiej Brytanii robią zabójstwo za granicą, umieszczając reklamy, które skierowane są do konkretnych krajów, takich jak Chiny. Niedawno ogłoszona w Hongkongu reklama Hardy Mansions stwierdzała, że kompleks znajduje się „w sercu Notting Hill”, w pobliżu stacji metra Notting Hill, a w pobliżu znajdują się „luksusowe marki sklepów” w ramach „prime central London”. W rzeczywistości, apartament znajduje się w strefie 2, co najmniej 20 minut spacerem od stacji metra i z większą ilością osiedli komunalnych w pobliżu niż sklepów, ale z zagranicy może to być trudne do odkrycia. W wysokości 560.000 funtów za mieszkanie z jednym łóżkiem, agenci nieruchomości robią grabież, nawet jeśli przemysł przeprowadzkowy jest dużo mniejszy.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy jak dotąd

    Zostaw odpowiedź