drzwi zewnętrzne drewniane z europejskiego dębu dostosowane do potrzeb klienta.

Czym jest dąb europejski i dlaczego używamy go do drzwi drewnianych zewnętrznych?

Występuje ponad dwieście gatunków dębu. Większość z nich występuje na półkuli północnej, gdzie w regionach o umiarkowanym klimacie mogą tworzyć czyste drzewostany lub być dominującymi gatunkami w lasach mieszanych. Podczas gdy w cieplejszych krajach zwykle zajmują tereny górskie. Większość prawdziwych dębów to drzewa, ale niektóre to krzewy. Drzewa, na podstawie struktury drewna, dzielą się na trzy grupy: dęby czerwone, dęby białe i dęby wiecznie zielone. Dęby czerwone i białe są liściaste. Historycznie był stosowany jako tradycyjny materiał budowlany dla łodzi, czyli dąb europejski jest wykorzystywany od tysięcy lat. Jest on często wykorzystywany do produkcji schodów, drzwi, szaf, listew przypodłogowych, belek sufitowych i innych elementów, które muszą być wytrzymałe i odporne na ścieranie. Nasze robione na miarę drzwi drewniane zewnętrzne z dębu wytrzymają całe życie.

Dlaczego drzwi zewnętrzne drewniane z dębu europejskiego?

Dąb europejski to drewno liściaste, które w naturalny sposób izoluje każdą nieruchomość i jest idealnym uzupełnieniem każdego wejścia. Jest uniwersalny, wytrzymały, atrakcyjny, odporny na gnicie. Dąb wtapia się w otoczenie, zapewniając klasyczny, tradycyjny wygląd, który przypomina naturę i wygląda o wiele przyjemniej, szczególnie w zabytkowych budynkach i na obszarach wiejskich. Drzwi przednie na zamówienie są wykonane z litego dębu europejskiego (100%), bez oklein i elementów konstrukcyjnych, każde drzwi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze.

Drzwi drewniane zewnętrzne z litego dębu są produkowane wyłącznie z najwyższej jakości dębu europejskiego w połączeniu z tradycyjnymi metodami stolarskimi.

Wizualnie zachwycający wyrazistym srebrnym naturalnym słojem na powierzchni z pięknym odcieniem i żółtobrązowym kolorem. Te wyróżniające się wzornictwo uzupełniają czarne żeliwne elementy drzwiowe, dodając uroku i majestatu domom. Wszystkie te elementy zostały wykonane z wysokiej jakości żeliwa, a następnie starannie wykonane, aby uzyskać wspaniałe wykończenie o fakturze, które kojarzy się jedynie z średniowiecznym wyrobem żeliwnym. Okucia są następnie wykańczane trwałą czarną farbą proszkową.

Dębowe drzwi zewnętrzne.

drzwi zewnętrzne drewniane z litego dębu na zamówienie, które pozostają jednymi z najpopularniejszych drzwi w asortymencie firm. Posiadają dekoracyjną żeliwną kratkę z dopasowanymi zawiasami i zatrzaskami, nadającymi średniowieczny wygląd. Te zachwycające drzwi zewnętrzne o wyróżniającym się designie to wspaniały punkt centralny każdego domu. Jeśli masz taki komfort, aby mieć szeroki otwór drzwiowy, możesz zastosować masywne drzwi dębowe i przeszklone panele boczne.

Lista następujących korzyści płynąca z drzwi dębowych:

 • Usługa wykonana na miarę – wykonana na zamówienie, w dowolnym rozmiarze.
 • 100 % europejskiego dębu litego.
 • Projekty standardowe lub na zamówienie.
 • Tradycyjna konstrukcja stolarki otworowej.
 • Doskonała gama elementów z żeliwa czarnego.
 • Standardowo dostarczane w komplecie drzwi z ościeżnicą i okuciami metalowymi.
 • Dostępne są szyby podwójne bezpieczne, dodatkowo szyby wzorzyste, witrażowe i zaciemniające.
 • Najlepszy dąb europejski.
 • Doskonałe wartości współczynnika ciepła.
 • Wykończenia pokryte bejcą w celu podkreślenia naturalnego piękna drewna.
 • Zabezpieczenia w wersji standardowej i niestandardowej.
 • Doskonałe właściwości akustyczne.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy jak dotąd

  Zostaw odpowiedź